Shop

Попуст

EMS Hips – електро стимулатор

1,300 ден 599 ден

Не знаете како до совршен изглед? Немате доволно време за теретана и други спортски активности ?
“EMS Hips” електро стимулаторот е совршена справа за зацврстување и обликување на задникот. Овие глутеусни мускули имаат специфичен облик, а стимулансите на EMS Hips стимулаторот ги опфаќаат целосно, а резултатите се фантастични и видливи уште по првата недела на користење.

Опис на производот

EMS Hips – електро стимулаторот е совршена справа за зацврстување и обликување на задникот. Овие глутеусни мускули имаат специфичен облик, а стимулансите на EMS Hips стимулаторот ги опфаќаат целосно, а резултатите се фантастични и видливи уште по првата недела на користење.
Дозволете си атрактивен и заводлив изглед кој никого нема да остави рамнодушен. Пред се бидете згодни за Вас, а потоа за другите!

Сетот содржи лента, апаратче и упатство за користење.
Истата лента може да се користи и за квадрицепсот и задната ложа од нозете.

WordPress Theme built by Shufflehound. Плати на Врата © 2019. Сите права се задржани.