Shop

Попуст

USB ПОЛНАЧ ЗА ТЕЛЕФОН ЗА ВО АВТОМОБИЛ

950 ден 650 ден

Нарачката можете да ја направите со кликнување на копчето КУПИ * или на нашиот call center 072 680 057    Испораката се врши до секое место во Р.Македонија преку курир служба која Ви го носи производот до Вашиот дом    Плаќањето се врши на лице место откако ќе го примите производот на врата.

Шифра УПТ0001 Категории:,

Опис на производот

USB медијален уред за во автомобил

Овој уред е паметен USB полнач за брзо и безбедно полнење на Вашиот мобилен телефон во автомобилот.

WordPress Theme built by Shufflehound. Плати на Врата © 2019. Сите права се задржани.