Shop

Попуст

LCD ПРЕНОСЛИВ БЕЗЖИЧЕН МЕДИЈАЛЕН УРЕД

999 ден 699 ден

Нарачката можете да ја направите со кликнување на копчето КУПИ * или на нашиот call center 072 680 057    Испораката се врши до секое место во Р.Македонија преку курир служба која Ви го носи производот до Вашиот дом    Плаќањето се врши на лице место откако ќе го примите производот на врата.

Шифра ЛПБ0001 Категории:,

Опис на производот

LCD пренослив безжичен медијален уред

Пакет вклучува:

1 x Car FM предавател за полнач за автомобили

1 x Упатство за корисникот

WordPress Theme built by Shufflehound. Плати на Врата © 2019. Сите права се задржани.