Shop

Попуст

УНИВЕРЗАЛНО КОПЧЕ ПРОТИВ ЗВУК ЗА ПОЈАС (2 ПАРЧИЊА)

400 ден 200 ден

Нарачката можете да ја направите со кликнување на копчето КУПИ * или на нашиот call center 072 680 057    Испораката се врши до секое место во Р.Македонија преку курир служба која Ви го носи производот до Вашиот дом    Плаќањето се врши на лице место откако ќе го примите производот на врата.

Шифра УК0001 Категорија:

Опис на производот

Универзално копче против звук за појас (2 парчиња)

Во пакетот добивате два производа за левиот и десниот појас.

WordPress Theme built by Shufflehound. Плати на Врата © 2019. Сите права се задржани.