Shop

Попуст

VEHICLE BLACKBOX DVR – ОГЛЕДАЛО ЗА АВТОМОБИЛ

2,599 ден 2,199 ден

Нарачката можете да ја направите со кликнување на копчето КУПИ * или на нашиот call center 072 680 057    Испораката се врши до секое место во Р.Македонија преку курир служба која Ви го носи производот до Вашиот дом    Плаќањето се врши на лице место откако ќе го примите производот на врата.

Шифра ВБ0001 Категорија:

Опис на производот

Vehicle blackbox DVR – Огледало за автомобил

Екранот со висока прецизност од 4,3 “ќе Ви помогне да ги видите сите детали на видео материјалот, бројките на автомобилот може да се видат јасно – бидејќи снимањето е во Full HD 1080P формат.

WordPress Theme built by Shufflehound. Плати на Врата © 2019. Сите права се задржани.