Shop

Попуст

FM МОДУЛАТОР СО ДАЛЕЧИНСКИ УПРАВУВАЧ

1,099 ден 699 ден

Нарачката можете да ја направите со кликнување на копчето КУПИ * или на нашиот call center 072 680 057    Испораката се врши до секое место во Р.Македонија преку курир служба која Ви го носи производот до Вашиот дом    Плаќањето се врши на лице место откако ќе го примите производот на врата.  

Шифра ФМ0001 Категорија:

Опис на производот

FM модулатор со далечински управувач

**Автомобилски FM предавател со Bluetooth функција и поддршка за microSD картички**

WordPress Theme built by Shufflehound. Плати на Врата © 2019. Сите права се задржани.