Shop

Попуст

Спортски интелигентен часовник

3,500 ден 999 ден

Нарачката можете да ја направите со кликнување на копчето * КУПИ * или на нашиот call center (Viber или WhatsApp 072 680 057) Испораката се врши до секое место во Р.Македонија преку курирска служба која Ви го носи производот до Вашиот дом Плаќањето се врши на врата кога ке довиете производот

Избриши

Опис на производот

КАРАКТЕРИСТИКИ:

  • Може да се користи додека се туширате, но не смеете да го потпоувате во вода на подолг временски период, како на пр. при нуркање затоа што може сериозно да се оштети
  • М4 нуди многубројни кориснички функции, како што се измерени чекори, пешачење, бројач на калории и некои функции на паметен телефон
  • Поседува аларм и штоперица
  • Bluetooth верзија 4.0
  • Должина на ремче 26cm
  • Работен напон 3.0V
  • Модел на батерија cr2032
  • Капацитет на батерија 220mAh
  • Компатибилни системи: Android 4.4+, Apple iOS 8.0+
  • Функции: педометар, режим на работа, квалитет на спиење, известување за повици и пораки, бројач на калории, аларм, штоперица, календар, друштвени интеракции

Дополнителни информации

Боја

Бела, Жолта, Црвена, Црна

WordPress Theme built by Shufflehound. Плати на Врата © 2019. Сите права се задржани.