Shop

Попуст

TNP Enterprises XN-8030 (Експерт за нега на кожата)

2,599 ден 899 ден

Нарачката можете да ја направите со кликнување на копчето КУПИ * или на нашиот call center (Viber или WhatsApp 072 680 057)    Испораката се врши до секое место во Р.Македонија преку курирска служба која Ви го носи производот до Вашиот дом    Плаќањето се врши на врата кога ке довиете производот

https://www.youtube.com/watch?v=aDMbgy4GqDE

 

Опис на производот

Оваа преносна машина за убавина  доаѓа со 4 заменливи совети, со 4 различни функции.

Тоа е првата машина за убавина која се интегрира со пилинг на кожата, затегнување на лицето, чистење на пори, цртање на црнокоса и анцес, отстранување на брчки на пазарот.

2. Сукција поголема од традиционалната сонда за вшмукување комедо

3. 5 нивоа, погодни за различна кожа

4. Различна вшмукувачка глава, различна функција

5. Полнат со USB кабел, лесен и удобен уникатен дизајн:

1. Дијамант пилинг на кожата: Врвот за ексфолијација обезбедува неинвазивен третман за да се фаќа горниот слој на кожата за да се отстранат мртвите клетки. Ја прави кожата помазна, со повеќе рафинирана текстура и поцврста со стимулирање на обновата на вашите природни клетки.

2. Подигнување на лицето: Системот за вакуумско кревање создава нежно стимулирачко дејство за масажа, ја стимулира микроциркулацијата, прави цврста кожа и тесно лице. 3. Длабоко чистење на порите: Уникатен дизајн со мали тркала низ дупките може да си ги цица акните, црнилото или нечистотијата во порите за да ги исчистат порите и да спречуваат појава на акни.

4. Отстранување на брчки Уникатен дизајн на мала елипсовидна дупка, создава нежна масажа и стимулира до аголот на очите, носот, устата, длабоко влијание во длабоката кожа за отстранување на брчките и спречување на длабока брчка

WordPress Theme built by Shufflehound. Плати на Врата © 2019. Сите права се задржани.