Shop

Попуст

Salon Shaper 5+1

1,199 ден 699 ден

Нарачката можете да ја направите со кликнување на копчето КУПИ * или на нашиот call center 072 680 057    Испораката се врши до секое место во Р.Македонија преку курир служба која Ви го носи производот до Вашиот дом    Плаќањето се врши на лице место откако ќе го примите производот на врата1

Опис на производот

Salon Shaper  овозможува совршен и лесен начин да ги задржи прстите и ноктите на нозете и рацете сјајни со природен изглед

Salon Shaper е електрична датотека која е многу квалитетна и издржлива, која ви помага да ги обликувате ноктите со ефект на салон

5 + 1 комплет за обликување на нокти

Пакетот вклучува функции на пет прилози: 

-Diamond Cone

-Grinding Barrel

-Small Grinding Cone

-Soft Felt Cone 

-Flat Emery Head

Тие се лесни за замена за да ги задоволат вашите различни потребиОваа машина работи со голема ротациона брзина  која нежно и ефикасно ја одстранува грубата, сувата кожа без напор,и ги разубавува прстите и ноктите .

WordPress Theme built by Shufflehound. Плати на Врата © 2019. Сите права се задржани.