Shop

Попуст

Електронска цигара EVOD

1,260 ден 699 ден

Електронска цигара EVOD
За елегантни господа и дами кои сакаат да „повлечат некој дим“ во канцеларија, кафуле, ресторан, без мирис на дим, без кашлање и тегоби и без да излегуваат на „пуш пауза“ на пеколни или екстремно ниски температури.

Во едно пакување добивате:
– електронска цигара
– кабел
– адаптер
– батерија
– наусница (mouthpiece)

Моментално ги нудиме најбараните бои … црна и сребрена.
Имаме и патрони/шишенца за дополнување со и без арома. Цената е 150 ден.
Ова е временски ограничена акција и можете да ја видите на почетната страна во најдолниот дел и ДОКОЛКУ НАРАЧАТЕ ВЕДНАШ  добивате на подарок едно шишенце за дополнување.

Шифра EC001 Категории:, , Тагови:,

Опис на производот

Електронска цигара EVOD
За елегантни господа и дами кои сакаат да „повлечат некој дим“ а притоа да не мирисаат на штетниот дим од цигари, да не излегуваат на пеколни и екстремно ниски температури од кафулиња, ресторани и деловни објекти.
Патрони за дополнување со обичен и ароматичен ликвиден тутун.
Во едно пакување добивате:
– електронска цигара
– кабел
– адаптер
– батерија
– наусница (mouthpiece)

Моментално ги нудиме најбараните бои … црна и сребрена.
Имаме и патрони/шишенца за дополнување со и без арома. Цената е 150 ден.
Ова е временски ограничена акција и можете да ја видите на почетната страна во најдолниот дел и ДОКОЛКУ НАРАЧАТЕ ВЕДНАШ  добивате на подарок едно шишенце за дополнување.

WordPress Theme built by Shufflehound. Плати на Врата © 2019. Сите права се задржани.