Shop

Попуст

Професионална машинка ( 3 во 1 ) бричење,шишање и тример за нос

1,399 ден 699 ден

Нарачката можете да ја направите со кликнување на копчето * КУПИ * или на нашиот call center (Viber или WhatsApp 072 680 057) Испораката се врши до секое место во Р.Македонија преку курирска служба која Ви го носи производот до Вашиот дом Плаќањето се врши на врата кога ке довиете производот

Шифра TR-3-1 Категории:, , ,

Опис на производот

Maшина – тример 3in1 за шишање, бричење и тример за коса со заменливи ножеви.

Тример за на брада и косата на телото.

Извор на енергија: AC 220-240V – 50 Hz 3V.

Работа без кабел. Лесен и компактен. Сечило од не’рѓосувачки челик. Лесно за ракување.

Индикатор за полнење. Батерија за полнење (заменлива AA). Моќен и уникатен мотор.

Време на полнење: 2 часа. Целосна моќност може да се користи околу 90 минути.

Пакетот содржи:

1 x GM-6028 Тример за коса

1 x кабел за полнење

3 х чешли (3мм, 6мм, 9м)

 1 x шише со масло

1 x четка за чистење

1 x AA 600mAh 1.2V батерија.

WordPress Theme built by Shufflehound. Плати на Врата © 2019. Сите права се задржани.