Shop

Попуст

CARG7 (FM предавател + Bluetooth + полнач за автомобил)

1,199 ден 599 ден

Нарачката можете да ја направите со кликнување на копчето * КУПИ * или на нашиот call center (Viber или WhatsApp 072 680 057) Испораката се врши до секое место во Р.Македонија преку курирска служба која Ви го носи производот до Вашиот дом Плаќањето се врши на врата кога ке довиете производот

Опис на производот

Уред CARG7 – 3in1 за вашиот автомобил

Карактеристики:

Bluetooth handsfree

FM предавател

2.1A полнач за автомобил, т.е. полнач за телефони, таблети и слично.

Поддржува разговор преку Bluetooth со вашиот телефон, музиката запира автоматски и можете да одговорите на телефонот.

Одличен квалитет на звук и микрофон.

Поврзете и пуштете музика и примајте повици преку телефон преку Bluetooth класичен MP3 плеер со USB флеш диск и microSD картичка

Полнач затоа што преку USB може да го наполни вашиот мобилен телефон Функцијата Bluetooth Handsfree ви овозможува да разговарате преку вградениот микрофон додека го слушате вашиот повикувач преку звучниците за во автомобил

Има DSP ехо елиминација и ЦЕЦ бучава, кристален звук Нема ограничувања за картички и УСБ-флеш дискови.

WordPress Theme built by Shufflehound. Плати на Врата © 2019. Сите права се задржани.