Кујнски апарати

Showing 1–9 of 11 results

 • Попуст

  Nicer Dicer – сецко за овошје и зеленчук со 11 различни ножиња

  1,200 ден 699 ден
  НАРАЧАЈ
 • Продадени

  Nicer Dicer Plus сецко + 12 ултра остри ножеви

  2,000 ден 999 ден
  Повеќе
 • Попуст

  Апарат / блендер за палачинки (десерт за 5 мин.)

  1,220 ден 699 ден
  НАРАЧАЈ
 • Попуст

  Апаратче за правење сармички во неколку секунди

  590 ден 299 ден
  НАРАЧАЈ
 • Попуст

  Блендер – Amazing Bullet

  3,600 ден 1,799 ден
  НАРАЧАЈ
 • Попуст

  Блендер – Shake ‘N Take

  1,800 ден 999 ден
  НАРАЧАЈ
 • Попуст

  Електрична тава за палачинки – SOKANY

  2,200 ден 999 ден
  НАРАЧАЈ
 • Попуст

  Електрично ѓезве за кафе

  1,500 ден 799 ден
  НАРАЧАЈ
 • Попуст

  Електронски мини затворач (НОВО*)

  1,450 ден 499 ден
  НАРАЧАЈ
WordPress Theme built by Shufflehound. Плати на Врата © 2019. Сите права се задржани.