Shop

Попуст

HUDA BEAUTY водоотпорен лепак за трепки

300 ден 190 ден

HUDA BEAUTY водоотпорен лепак за трепки – еден од најквалитетните и напознати брендови за женска козметика и “makeup”.
Погледнете ги и останатите производи од оваа колекција … контур, четки за контур, “highlighter”, маскара и туш, водоотпорен лепак за трепки, течна пудра, долготраен кармин, “babycream” и др.
Доколку нарачате повеќе производи во вкупен износ од над 1000 ден. доставата низ цела Македонија ќе Ви биде бесплатна.
Погледнете ги пакетите кои ги нудиме на временски попуст најдоле на почетната страна.

Шифра 100000000045 Категории:, , Тагови:, , , , ,
WordPress Theme built by Shufflehound. Плати на Врата © 2019. Сите права се задржани.