Shop

Попуст

Супер брз глисер на далечинско

2,900 ден 1,899 ден

*** ПОПУСТОТ ТРАЕ УШТЕ 1 час и 23 минути ***

Опис на производот

Преубав супер брз глисер за забава на сите генерации!
Одлична брза и стабилна хидро играчка која лесно се управува преку далечинско со домет околу 50-80 метри.

СПЕЦИФИКАЦИЈА:

Брзина: High Speed Boat
Материјал: Пластика и електронски компоненти
Димензии: Approx. 23x7x7cm/9.1×2.8×2.8in
Тежина: 469g/16.5oz

Модел: H133
Фрекфенција: 2.4 G
Батерија на глисер: 3.7V 650mAh Литиумска (вградена)
Батерија за далечинско: 2×1.5V AA Battery (Не се вклучени)
Време на полнење: 90 минути
Капацитет со едно полнење: 20-30 минути
Домет на далечинско: 50-80m
Брзина: 10 Km/h

СЕТОТ ВКЛУЧУВА:

1 x RC Boat

1 x Глисер
1 x USB кабелче

1 x Батерија за глисер
1 x Далечинско
1 x Упатство

 

WordPress Theme built by Shufflehound. Плати на Врата © 2019. Сите права се задржани.