Shop

Попуст

FLAWLESS – Отстранувач на влакна од лице

1,899 ден 799 ден

Нарачката можете да ја направите со кликнување на копчето * КУПИ * или на нашиот call center (Viber или WhatsApp 072 680 057) Испораката се врши до секое место во Р.Македонија преку курирска служба која Ви го носи производот до Вашиот дом Плаќањето се врши на врата кога ке довиете производот

Категории:, ,

Опис на производот

Одличен за отстранување на влакенцата околу усните, вратот, обликување на веѓите и останатите делови од лицето.

Елегантен дизајн во форма на кармин за да можете да го имате секогаш со вас.

Се состои од 🖍 18К позлатена глава 🖍, која е хипоалергенична и приспособлива на сите видови на кожа.

Вграденото светло кое е составен дел од овој тример овозможува темелно вадење на влакната. 

Има мало ротирачко сечило со чија помош безболно и нежно ќе ги отстраните влакната.
Практичен дизајн на кармин, па можете секаде да го носите со вас.
Производот е хипоалерген – одобрен од дерматолозите!

WordPress Theme built by Shufflehound. Плати на Врата © 2019. Сите права се задржани.