Shop

Попуст

Вакум чешел за вошки и гниди

1,450 ден 799 ден

Попустот важи уште  7  минути.
Залиха: 3

Опис на производот

Кажете ЗБОГУМ за досадните вошки и гниди и исчистете ги овие досадни суштества на брз и едноставен начин!

Иновативниот производ електричен чешел во кој се вклопени функцијата на чешлање и функцијата на вакум (шмукање) со цел ефикасно отстранување на секакви траги од вошки и гниди.

Природен третман за вошки без хемикалии и пестициди за целото семејство. Чешелот е природен чешел за вошки и регистриран уред, кој веднаш ги вакуумира вошките и јајцата (гнидите) вклучувајќи ги и супер вошките.

Лесен за користење: сите вошки и гниди се заробуваат во канистер, кој по употреба се чисти.

Од рано откривање на вошки до редовни прегледи за вошки, чешелот е технолошки најнапредниот природен чешел за вошки на пазарот.

Мазен и нежен за скалпот. Заоблени заби од нерѓосувачки челик со прилагодливи агли на чешлање, како и компактен и ергономски дизајн.

Пакетот вклучува: V-чешел машина со филтер за вошки.

WordPress Theme built by Shufflehound. Плати на Врата © 2019. Сите права се задржани.