Shop

Попуст

Bubble Cake – торта за балони/меурчиња

2,100 ден 1,199 ден

Залиха: 3

Опис на производот

  • Машина за правење меурчиња од сапуница во форма на роденденска торта
  • 3000+ големи меурчиња во минута
  • Со 8 ротирачки стапчиња за правење меурчиња, вградени во тортата
  • Функционира автоматски со притискање на едно копче
  • Со музика и светло
  • Работи на 4 х АА батерии (не се вклучени во понудата)
  • Само додадете раствор за правење меурчиња во тортата и уживајте во слободното време, во забава со безброј меурчиња
  • Материјал: ABS пластика
  • Тортата може да биде дел од вашите роденденски забави, за забава на плажа, во парк, во двор или градина и за секојдневна употреба
  • Прекрасен подарок за децата
WordPress Theme built by Shufflehound. Плати на Врата © 2019. Сите права се задржани.