Shop

Попуст

Фибер влакна за ретка коса и ќелави места

1,800 ден 699 ден

Избриши

Опис на производот

Заборавете на залистоците, ретката коса и ќелавоста.
Зголемете ја Вашата самодоверба и изгледајте како во тинејџерските години.
Фибер влакната се нанесуваат на оголеното место на главата и потоа можете да ги зацврстите со малку лак за коса.
Микро фибер влакната се врзуваат за минималните „мов“ влакна скоро невидливи со голо око и остануваат се до првото миење на главата.

НАЧИН НА УПОТРЕБА
Нанесте од фибер влакната со благо тресење на шишенцето и потоа нежно со чешел распоредете по потреба.
Нанесете малку лак доколку сакате при допир да не се отстранат.
За да ги отстраните само исплакнете со вода.

РЕШЕНИЕ ЗА СИТЕ МАЖИ И ЖЕНИ! БРЗО И ЕДНОСТАВНО!

Дополнителни информации

Боја

Плава, Светло кафена, Средно кафена, Темно кафена, Црна

WordPress Theme built by Shufflehound. Плати на Врата © 2019. Сите права се задржани.