Shop

Попуст

ТРИМЕР ЗА НОС И УШИ

1,599 ден 999 ден

Нарачката можете да ја направите со кликнување на копчето КУПИ * или на нашиот call center 072 680 057    Испораката се врши до секое место во Р.Македонија преку курир служба која Ви го носи производот до Вашиот дом    Плаќањето се врши на лице место откако ќе го примите производот на врата.

Шифра ТН0001 Категории:,

Опис на производот

Тример за нос и уши

Овој висококвалитетен безжичен батериски носечки тример со светла LED светло е направен од висококвалитетен челик; светлината ни е полесна кога треба да стигнете до оние тешко достапни и тешки за гледање влакна
Лесниот, но моќен ротационен систем за сечење овозможува да влезат врвовите на врвот од врвот и од страните, што е многу корисно за скитните влакна не само во носот туку и на веѓите, брадата и ушите
Веднаш надвор од кутијата, ќе ја почувствувате разликата, прецизноста и квалитетот на овој тример; тој нуди мазна рамка со висококвалитетни сечила од нерѓосувачки челик и ви дава совршено сечење во секое време; нема болно влечени влакна
Нашиот најдобар водоотпорен дизајн ви овозможува да ја користите оваа алатка за чистење во туш и таа го прави почиста и брзо и лесно; тоа е најдобрата алатка за сечење и сечење што некогаш ќе ја почувствувате од машкиот производ за стрижење
Овој ножен тример работи на само 1 АА батерија (што не е вклучено), што го прави економски пристапен начин да се грижи за секојдневните потреби за сечење на носот, веѓите и ушите
WordPress Theme built by Shufflehound. Плати на Врата © 2019. Сите права се задржани.