Shop

Попуст

Стимулатор за задник (Ems-Hips) Novo!!

1,200 ден 499 ден

Нарачката можете да ја направите со кликнување на копчето КУПИ * или на нашиот call center 072 680 057    Испораката се врши до секое место во Р.Македонија преку курир служба која Ви го носи производот до Вашиот дом    Плаќањето се врши на лице место откако ќе го примите производот на врата.

Опис на производот

Дизајниран за тренинг на хипс:
ЕМС хип тренер може ефективно да ја обликува линијата на задникот ЕМС Напредна технологија: Електрична хип стимулација за промовирање на движењето на мускулите, научно затегнете ги мускулите на телото, постигнувајќи совршена фигура Моќни карактеристики: 6 симулациски режими и 10 степени интензитет за избор, далечински управувач за лесно да го прилагодува модот, 20-минутни тренинзи за мускулите по време, потребна е 2 батерии (не вклучуваат) Лесен за употреба: Усвојува висококвалитетна мека СТП, само залепете го грбот на мускулниот тонер, ви дава искуство со кожата, може да го стегнете колкот додека лежите, седите и во секое време сакате
WordPress Theme built by Shufflehound. Плати на Врата © 2019. Сите права се задржани.