Shop

Попуст

Магнетен појас за грб!

999 ден 699 ден

Нарачката можете да ја направите со кликнување на копчето КУПИ * или на нашиот call center

(Viber или WhatsApp 072 680 057)

   Испораката се врши до секое место во Р.Македонија преку курир служба која Ви го носи производот до Вашиот дом    Плаќањето се врши на лице место откако ќе го примите производот на врата.

Шифра ПГ0001 Категории:, ,

Опис на производот

Појас за правилно држење на телото и коректор за поддршка на рамениците. Појасот му дава на телото атлетска форма, ги враќа рамениците на нивното место.

Ги повлекува назад рамениците, вратот и главата за да се исправат и да ги усогласи вратот и ‘рбетот во правилна линија.

Појас за правилно држење на телото има зголемена еластичност, размена на воздух и хигроскопски својства.

Спецификации:

–        Против болка во грбот,

–        Помага при правилно држење на телото,

–        Не се гледа преку облеката, лесен дизајн и удобен за носење,

–        Материјал: ластик и текстил, еластична ткаенина,

–        Содржи магнети,

–        Боја: црна

WordPress Theme built by Shufflehound. Плати на Врата © 2019. Сите права се задржани.