Shop

Попуст

Модерна војничка јакна без ракави

1,800 ден 999 ден

Преубава модерна јакна без ракави (елек) со војнички дезен. Погодна е за есен, зима и пролет и може да се комбинира со различни „парчиња“ облека. Бои кои никогаш не излегуваат од мода, убедливо најкупувана во последниве две години низ целиот свет.
Има два модела, шушкавец (потенок материјал) со големини од М до XL и платнено елече со дебела постава со големини од М до 5XL.
При нарачка во следниот чекор во полето за коментар напишете го саканиот број и евентуално модел.

Производот е на временски ограничена промоција по оваа цена, а истата можете да видите до кога трае … на првата страна во најдолниот дел.

Шифра VJ001 Категории:, , , Таг:

Опис на производот

Преубава модерна јакна без ракави (елек) со војнички дезен. Погодна е за есен, зима и пролет и може да се комбинира со различни „парчиња“ облека. Бои кои никогаш не излегуваат од мода, убедливо најкупувана во последниве две години низ целиот свет.
Големини од М до ХХL.
При нарачка во следниот чекор во полето за коментар напишете го саканиот број.

Производот е на временски ограничена промоција по оваа цена, а истата можете да видите до кога трае … на првата страна во најдолниот дел.

WordPress Theme built by Shufflehound. Плати на Врата © 2019. Сите права се задржани.