Shop

Попуст

Електро-стимулатор за цврсти и обликувани стомачни

1,899 ден 699 ден

Нарачката можете да ја направите со кликнување на копчето * КУПИ * или на нашиот call center (Viber или WhatsApp 072 680 057) Испораката се врши до секое место во Р.Македонија преку курирска служба која Ви го носи производот до Вашиот дом Плаќањето се врши на врата кога ке довиете производот

Опис на производот

Нов и модерен електричен уред за цврсти и обликувани стомачни мускули.

– Немате време за активни вежби?
– Немате време за теретана?
– Сакате да изгледате атрактивно? 

Ние Ви нудиме одлично решение со само 20-30 мин. дневно користење на овој уред!

Со помалку од половина час (два пати дневно) дефинирајте ги Вашите “6 pack” стомачни мускули. Намалете неколку килограми, затегнете го абдоминалниот предел на телото и изгледајте крајно атрактивно и заводливо во текот на целата година, особено летниот период. Многу познати модни фигури, спортисти, актери … го користат овој производ. Фудбалерот Кристијано Роналдо јавно го промовираше овој производ и истиот забележа преголем број позитивни критики.

ЕМС (електрична мускулна стимулација ) преку тековната стимулација, директно испраќа сигнал до мускулите, за да се промовира движењето на мускулите.

Придобивки од продуктот:

  • Овој мускулен тонер може да ви помогне да ги тонизирате, затегнете и зајакнете вашите стомачни мускули и да добиете совршена фигура.
    Со редовна употреба на овој производ за 6-8 недели (околу 25 минути, 2 пати на ден, 10мин. ниско ниво, 10мин. средно ниво, 5мин. високо ниво) ќе бидат видливи првите резултати.
  • Шест различни програми со 4 нивоа на интензитет, кои се задолжителни за да помогнат во согорувањето на маснотиите и зацврстување на мускулите.
  • Тоа е еднакво на 2000м трчање, и 60 минути на вежбање.
  • Можете да го користите овој стимулатор во секое време, насекаде. Тој е супер лесен и ултра тенок.
  • Алуминиумски гел со висок квалитет, спроводливоста ја подобрува за 30%.
  • ON / INC: притиснете еднаш за да го вклучите, притиснете повторно да го зголемите интензитетот (4 нивоа на интензитет)
  • Притиснете повеќе пати, и ќе продолжите да го зголемувате интензитетот (ако го вклучите механизмот, но не го зголемите интензитетот, тој автоматски ќе се исклучи по 30 секунди).
  • OFF / DEC: кога интензитетот не е најмал, притиснете го намалувањето на интензитетот, тогаш интензитетот е најмал, притиснете го и ќе се исклучи.

Спецификација:

Големи:18 * 16,8 см
Главно материјално тело: ПЕТ смола гел
Пад: полиакриламид
ЕМС уреди: 3 ААА батерии (не се вклучени)
Влезен извор на енергија: 100-240V, 50 / 60Hz
Излез: DC5V 1000mA

Забелешка:
Не се препорачува употреба на лица со срцеви заболувања и проблеми со дишење, висок крвен притисок, трудници, лица кои имаат вградено пејсмејкер или други електронски и медицински помагала на срцето итн. Не е пепорачливо да се користи додека спиете.

WordPress Theme built by Shufflehound. Плати на Врата © 2019. Сите права се задржани.