Shop

Попуст

Електричен стимулатор за цело тело!(нозе раце задник и стомак)

3,600 ден 1,399 ден

Нарачката можете да ја направите со кликнување на копчето КУПИ * или на нашиот call center (Viber или WhatsApp 072 680 057) Испораката се врши до секое место во Р.Македонија преку курир служба која Ви го носи производот до Вашиот дом    Плаќањето се врши на лице место откако ќе го примите производот на врата.

Опис на производот

ТОП ПОНУДА ЗА САМО 1499 ДЕН.

Стимулатор на мускули

Опис на производот

Оформете ги стомачните мускули ,бицепсот и нозете без напорно вежбање! ЕМС (електрична мускулна стимулација ) преку тековната стимулација, директно испраќа сигнал до мускулите, за да се промовира движењето на мускулите. Не штети за човечкото тело и само уживајте во здравиот фитнес. ➤ Овој мускулен тонер може да помогне да ги тонизирате, затегнете и зајакнете мускулите на телото и се добие совршена фигура по последователна употреба на овој производ за 6-8 недели (околу 25 минути, 2 пати на ден, 10мин. ниско ниво, 10мин. средно ниво, 5мин!

WordPress Theme built by Shufflehound. Плати на Врата © 2019. Сите права се задржани.