Shop

Попуст

Десктоп полнач за iPhone или Android со модел по избор

680 ден 499 ден

ОПИС

Карактеристики на производ

  • Модел. LB-01
  • Модерен дизајн
  • За полнење или синхронизација од вашиот Laptop или полнач

    * Доставата на овој производ е бесплатна, а наплатата се врши при достава на истиот (на врата).

WordPress Theme built by Shufflehound. Плати на Врата © 2019. Сите права се задржани.