Shop

Попуст

UV лапма за нокти + СЕТ за обработка на нокти

1,800 ден 899 ден

UV лампа за нокти на акција со подарок SALON SHAPER сет со пет додатоци за маникир и педикир доколку нарачате во наредните 30 минути!

Опис на производот

Без оглед на тоа дали сте почетник или искусни во изработка на нокти, овој прибор Ви е неопходен за совршен изглед на ноктите. UV лампата за гел нокти е идеална за употреба во домашни услови, но и за во професионални козметички салони.

Содржи 15 LED и UV светла од 24 W што ја прави неверојатно моќна и брза при сушењето на гелот за нокти.
Може да се користи за гел за надградба, но и за сушење на гел лакови. Внатрешноста е обложена со рефлективен слој што овозможува совршено сушење на гелот од сите страни.

Карактеристики:

 

– 15 LED светла и 4 UV

–  Може да се користи за раце и нозе

–  Погодна за гел за надградба, гел лакови

–  24 W

 

Спецификација:

–        Големина: 21×8.5 cm

–        Тежина: 440 g

–        Материјал: пластика

–        Моќност: 24W

–        Светилка: УВ (4бр.) и LED 15

–        Режим: 2 минути

–          Боја: бела

WordPress Theme built by Shufflehound. Плати на Врата © 2019. Сите права се задржани.