Shop

Попуст

UV ЛАМПА ЗА ГЕЛ НОКТИ

1,799 ден 1,399 ден

Нарачката можете да ја направите со кликнување на копчето КУПИ * или на нашиот call center 072 680 057    Испораката се врши до секое место во Р.Македонија преку курир служба која Ви го носи производот до Вашиот дом    Плаќањето се врши на лице место откако ќе го примите производот на врата.

Шифра ЛЗГ0001 Категорија:

Опис на производот

UV лампа за гел нокти

72W ТЕХНОЛОГИЈА ЗА НАПРЕДУВАЊЕ НА ПОВТОРНОСТ: Можете да уживате во 2X побрзо лекување при користење, бидејќи фен Terresa лак користи UV и LED копчиња за двојно осветлување. И скратете го времето на стврднување за 50% во споредба со традиционалната светилка за нокти.
ПРОФЕСИОНАЛНА МАШИНА ЗА СТАВАЊЕ НА ГЕЛ: Со 36pcs УВЛЕД комбинираните ламбички се дистрибуираат за рамномерно сушење на ноктите. Што значи дека можете да го добиете вашиот прекрасен и блескаат ноктите како што работи добро со сите видови на UV гел и LED гел лак за нокти.
SMART 2.0 МЕМОРИЈАЛЕН ДИЗАЈН: УВ LED ламба за нокти го користи паметниот систем за да биде поудобно и погодно за корисниците. Автоматски сензор за вклучување / исклучување без притискање на копчиња. 3 Подесување на тајмер (30-тина 60-тина 120-низок режим на топлина), голем ЛЦД-екран за да се покаже времето на лекување и отстранливиот долен послужавник.
ИДЕАЛЕН ЕФЕКТ НА САЛТОТ ВО ДОМА: Професионалната ламба за лекување нокти користи сончев лак за заштита на прстите и очите, поголемото тело дизајнирано за лекување на 5 нокти или нозе. Можете да го добиете ефектот како салон за нокти дома.
WordPress Theme built by Shufflehound. Плати на Врата © 2019. Сите права се задржани.