Shop

Попуст

SUP конзола со 400 игри (2023 модел)

1,400 ден 899 ден

Опис на производот

Неверојатно забавна конзола која што ќе Ви овозможи да се потсетите на сите ретро игри од Нинтендо, флипери или GameBoy. Компактна и практична да ја земете со Вас кога ќе посакате.

КАРАКТЕРИСТИКИ:

 • Одлично за подарок, колекционери, ретро гејмери, забава за сите возрасти …
 • Литиумска батерија 600mAh (rechargeable), 3-4 часа активно играње
 • 400 вградени игри
 • AV кабел – можност за приклучок во TV
 • 3.0 инчи TFT екран во боја (HD дисплеј)
 • Тежина: 191 грам
 • Димензии: 14 x 10 x 6 инчи

СЕТОТ СОДРЖИ:

 • 1 конзола
 • 1 батерија
 • USB кабел
 • AV кабел
 • Упатство
 • AV кабел
 • Упатство
WordPress Theme built by Shufflehound. Плати на Врата © 2019. Сите права се задржани.