Shop

Попуст

Sport HD DV – Водоотпорна камера.Ново!

2,999 ден 1,399 ден

Нарачката можете да ја направите со кликнување на копчето КУПИ * или на нашиот call center 072 680 057    Испораката се врши до секое место во Р.Македонија преку курир служба која Ви го носи производот до Вашиот дом    Плаќањето се врши на лице место откако ќе го примите производот на врата.

Шифра ВК0001 Категории:, ,

Опис на производот

Sport HD DV – Водоотпорна камера


Снимање со Full HD видео од 1080p, 12 милиони пиксели, широкоаголен објектив од 120 ° HD; Екран со висока дефиниција што ги прикажува и ги повторува фасцинантните снимени видеа Отпорен на вода обвивка која ви овозможува да снимате фасцинантни спортови на вода, водоотпорни до 30 метри под вода Отстранлива батерија која лесно се заменува и го продолжува услужниот век на вашиот фото апарат Видео снимање со батерија; Поддршка на картички за складирање до 32GB (карта не вклучува) Повеќенаменски: автомобил рекордер, спортски активности на отворено, морски спортови, нуркање, домашна безбедност, снимање на податоци за возилото, фото-шoп!

WordPress Theme built by Shufflehound. Плати на Врата © 2019. Сите права се задржани.