Shop

Попуст

Spin SPA-Водоотпорниот масажер

2,399 ден 699 ден

Нарачката можете да ја направите со кликнување на копчето * КУПИ * или на нашиот call center (Viber или WhatsApp 072 680 057) Испораката се врши до секое место во Р.Македонија преку курирска служба која Ви го носи производот до Вашиот дом Плаќањето се врши на врата кога ке довиете производот

Опис на производот

Уживајте во бањата со водоотпорниот масажер. Одсега можете да уживате во Вашата бања како во луксузните СПА центри. Нема да трошите пари по скапи СПА третмани. Spin SPA Spinning SPA Brush има тројно дејство: нежно ја чисти, масира и прави ексфолијација на Вашата кожа. Како краен резултат имате здрава кожа со неодолив сјај.

Во понудата се вклучени ротирачки додатоци кои можете да ги менувате и да ги користите заедно со Вашите продукти за нега на кожата. Долгата рачка овозможува лесно достигнување на вашиот грб или нозе. Масажерот е со повеќе брзини и може да го прилагодите според Вашите потреби.

Вклучени додатоци:

✔ Додаток за микродермоабразија;

✔ Мрежест сунѓер;

✔ Додаток за бањање;

✔ Додаток за масажа;

✔ Камен за стапала;

Масажерот работи на 3 АА батерии

WordPress Theme built by Shufflehound. Плати на Врата © 2019. Сите права се задржани.