Shop

Попуст

Спајдермен ракавица

950 ден 499 ден

Понудата важи за нарачка во наредните 13 минути
Залиха: 3

Шифра SR-002 Категории:, , , , Тагови:,

Опис на производот

Омилен суперхерој на многу генерации. Овозможете им на Вашите најмили за момент да ја почувствуваат моќта на СПАЈДЕРМЕН!

* Играчка што инспирира имагинативна игра – Фрлачот на мрежа поттикнува креативна игра кај децата, овозможувајќи им повторно да ги доживеат своите омилени сцени од филмовите за Спајдермен или да создадат свои авантури.

* Физичка активност и координација – Оваа играчка ги поттикнува децата да бидат физички активни, а истовремено развиваат моторни вештини и координација на движењата.

* Учење преку игра – Преку играњето со играчката Спајдермен, децата можат да развијат креативност, логично размислување и стратешки вештини, додека го истражуваат светот на суперхероите и пречките што мора да ги надминат.

* Зголемување на самодовербата – Преку авантурите со Спајдермен, децата имаат можност да се чувствуваат како суперхерои, што може да ја зголеми нивната самодоверба и чувството за лична сила и способност.

WordPress Theme built by Shufflehound. Плати на Врата © 2019. Сите права се задржани.