Shop

Попуст

Solo Тример 2019.Ново!

1,699 ден 899 ден

Нарачката можете да ја направите со кликнување на копчето КУПИ * или на нашиот call center

(Viber или WhatsApp 072 680 057)

    Испораката се врши до секое место во Р.Македонија преку курир служба која Ви го носи производот до Вашиот дом    Плаќањето се врши на лице место откако ќе го примите производот на врата.

Шифра СТ0001 Категории:, ,

Опис на производот

Solo Тример

★ Интегриран тример, брич и егер, вграден LED светло и вртлива глава за максимална прецизност; заменлив германски не’рѓосувачки челик за двострано вклопување за лесно сечење на брадата; контура на главата за движење по кривата на лицето. Ножот е направен од нерѓосувачки челик ★ Пакетот вклучува: три честички за отсекување (1 mm, 3 mm, 5 mm), четка за чистење и USB кабел за полнење ★ Литиум-јонската батерија која се полни може да трае 45 минути. Електричниот триммер од брада остава јасни линии за вашата брада ★ Погоден за сите типови на кожа и тонови на кожата; нема потресни креми и сапуни, лесно се чистат лопати и чувари, извадете ги од рачката и исплакнете ги под вода

WordPress Theme built by Shufflehound. Плати на Врата © 2019. Сите права се задржани.