Shop

Попуст

Smart Watch A1 – Модел 2019

4,000 ден 1,299 ден

Нарачката можете да ја направите со кликнување на копчето * КУПИ * или на нашиот call center (Viber или WhatsApp 072 680 057) Испораката се врши до секое место во Р.Македонија преку курирска служба која Ви го носи производот до Вашиот дом Плаќањето се врши на врата кога ке довиете производот

Опис на производот

Овој паметен водоотпорен часовник е опремен со функционалност што го прави издржлив кога сте изложени на дожд, прскање, случајно потопување, туширање, површинско пливање, плитки нуркања.

Можете да го поврзетете со Вашиот мобилен телефон(потребно е да се превземе соодветна апликација).

Часовникот има функција да Ве известува за дојдовни повици и пораки.

Екранот на часовникот е изработен е од кристално минерално стакло, оквирот од нергосувачки челик со гумиран ремен.

Неколку карактеристики на овој часовник му ја даваат ознаката за спортски часовник со една таква функција како педометар кој води сметка за бројот на чекори преземени во реално време додека го користите часовникот.

Покрај тоа спортскиот часовник е исто така нагласен со калкулатор кој може да ги пресмета согорените калории од корисникот.

Спецификација:

–        Компатибилност: Android 4.3, iOS 7.0,

–        APP: xwatch,

–        Bluetooth: 4.0,

–        Водонепропустливост,

–        Телефонски повик и SMS потсетник,

–        Осветлување,

–        Бројач на калории,

–        Броење на чекори,

–        Забрзана калорија,

–        Одење на далечина,

–        Анализа на податоци,

–        Календар,

–        Будилник и друго.

 

Димензии и тежина:

–        Димензии: 10 * 10 * 7,5 см

–        Тежина: 0.141kg

WordPress Theme built by Shufflehound. Плати на Врата © 2019. Сите права се задржани.