Shop

Попуст

SHAKE N TAKE 6 БЛЕНДЕР ШИШЕ

1,499 ден 1,199 ден

Нарачката можете да ја направите со кликнување на копчето КУПИ * или на нашиот call center 072 680 057    Испораката се врши до секое место во Р.Македонија преку курир служба која Ви го носи производот до Вашиот дом    Плаќањето се врши на лице место откако ќе го примите производот на врата.

Шифра ШТ0001 Категорија:

Опис на производот

Shake N Take 6 Блендер Шише

Надградена верзија, голем капацитет 480ML личен пијалок овозможува да го однесете насекаде. Отстранливиот дел од чашата е лесен за изведување на отворено, за да можете да уживате во вкусна храна, кампување, одмор, па дури и салата.
【GLASS BODY-HEALTHY & SAFE】 Шише е изработено од боросиликатно стакло + еко-пријателски и нетоксичен ПП и АБС материјал од нерѓосувачки квалитет, BPA Free, за разлика од сличните производи на пазарот. Блендер со сок е дизајниран со безбедна магнетна индукција, мешалка со висока интелигенција за чаша, која има паметна заштитна заштитна направа, ножот не може да работи кога телото на чашата е надвор од основата.
【ВОДОПРЕДНО ПОПОЛНУВАЊЕ ПРИКЛУЧУВАЊЕ И МОЌНОСТА Батерија】 USB порта на дното, спречување на водата при чистење. 2 x 2000mAh Li-ion батерии се моќни и долготрајни. Може да се користи 15-20 пати откако ќе се наполни 3-5 часа. Кога ќе патувате на отворено, можете да го носите овој мал компактен соковник, кој може да направи вкусен сок за вас и вашето семејство.
【6 SHARP BLADES】 Во споредба со 4 ножеви, сечилото од 6 слоеви од нерѓосувачки челик во голема мера ја подобрува ефикасноста на мешањето. Екстракторот на овој USB блендер има 6 перки кои се направени од нерѓосувачки челик SUS 304, остар, издржлив и 'рѓа отпорен. Брзината на моторот е 15000-25000 вртежи во минута, што го прави овој паметен сок брзо да го притисне овошјето во сок и да го направи сокот добро и вкусно.
【Едно копче START и лесно да се чисти SMOOTHIE MAKER】 Исечете го овошјето на мали парчиња, ставете парчиња овошје и вода / млеко во сок и стартувајте го прекинувачот, а потоа можете да добиете вкусен сок по 20 секунди брзо притиснете. Откако ќе заврши сокот, можете да го притиснете копчето и да го исчистите. (Забелешка: Бидете сигурни дека ќе ја спречите водата да потопува во копчето за прекинувач на LED и интерфејсот за полнење преку USB. Инаку соковникот нема да продолжи да работи
WordPress Theme built by Shufflehound. Плати на Врата © 2019. Сите права се задржани.