Shop

Попуст

QUIXX – отстранувач на гребнатини

2,899 ден 899 ден

Нарачката можете да ја направите со кликнување на копчето * КУПИ * или на нашиот call center (Viber или WhatsApp 072 680 057) Испораката се врши до секое место во Р.Македонија преку курирска служба која Ви го носи производот до Вашиот дом Плаќањето се врши на врата кога ке довиете производот

Опис на производот

Дали се изгребани вашите автомобилите и мотори? Опис на производот


✅ QUIXX е револуционерен лек за коли и мотори што ќе ви заштеди пари и нерви.

Најбрзиот и најлесниот начин за отстранување на гребнатини и ознаки на вашиот автомобил или мотор

✅ Тајната е комерцијална формула која ја пополнува секоја гребнатинка со милион микро честички

Чекор 1: Нанесете Quixx лак (бр.1) на оштетената област и 1-2 мин. енергично полирајте со чиста памучна крпа. Отстранете го остатокот со влажна крпа.

QUIXX не го полира или гребе вашиот автомобил .. Само нанесете го на
нула и гледајте целосно да исчезне во еден момент!

Нема повеќе нервози поради гребнатините на вашиот автомобил!


Магичниот отстранувач на гребнатини  QUIXX дава врвни резултати и воедно ви заштедува пари.


Заблескајте и изгледајте совршено – и Вие и Вашиот автомобил

WordPress Theme built by Shufflehound. Плати на Врата © 2019. Сите права се задржани.