Shop

Попуст

Professional БЕЖИЧЕН Тример за мажи 2019 Ново!

799 ден 499 ден

Нарачката можете да ја направите со кликнување на копчето КУПИ * или на нашиот call center 072 680 057    Испораката се врши до секое место во Р.Македонија преку курир служба која Ви го носи производот до Вашиот дом    Плаќањето се врши на лице место откако ќе го примите производот на врата.

Шифра БТ0001 Категории:, ,

Опис на производот

Professional БЕЖИЧЕН Тример за мажи

Сечилото е изработено од нано-керамички материјал кој лесно може лесно да се отстрани за чистење; Сечилото може да се прилагоди Четири степени на подесување на должина на ножот – лизгајте го копчето и изберете ја саканата должина (1mm / 1.3mm / 1.6mm / 1.9mm); Опремени со 2 ограничени додатоци: 3mm + 6mm; 9мм + 12мм; Со чиста четка и чешел LCD екран со дигитален екран – 2,5 часа за целосно полнење на “100” може да се користи континуирано околу 3,5 часа; Безжични и повеќекратни начини на употреба – обликувајте брада.

WordPress Theme built by Shufflehound. Плати на Врата © 2019. Сите права се задржани.