Shop

Попуст

POWER WALLET СО ВГРАДЕН ПОЛНАЧ ЗА ЕЛЕКТРОНСКИ УРЕДИ

1,299 ден 699 ден

Нарачката можете да ја направите со кликнување на копчето КУПИ * или на нашиот call center 072 680 057    Испораката се врши до секое место во Р.Македонија преку курир служба која Ви го носи производот до Вашиот дом    Плаќањето се врши на лице место откако ќе го примите производот на врата.

Опис на производот

Алуминиумски паричник со вграден полнач за електронски уреди

 1. Водоотпорен, непропустлив и отпорен на удар

 2. Алуминиум + Абс + ПВЦ материјал

 3. Поддршка на сите видови паметни телефони, камера, MP3, MP4 и други електронски уреди

 4. Еколошки уред, енергетска ефикасност повеќе од 80%

 5. Уникатен дизајн,

Ова претставува неверојатен производ за пазарот

 • Капацитет: 2000mah

 • Батерија: Клетки

 • Литиумска полимерна батерија

 • Шел материјал

 • Димензии: 110 х 75 х 21mm

 • Тежина: 122g (вклучувајќи го и USB кабелот)

 • Излез: DC 5V – 2A

 • Излез: DC 5V / 1A, 5V / 2.1A

 • Температура на полнење: 0 ° C ~ + 45 ° C

 • Температура на празнење: -20 ° C ~ + 60 ° C

 • Безбедносна заштита: Пренапонска заштита, Заштита од прекумерно празнење, Пренапонска заштита, Пренапонска заштита, Заштита од краток спој, Неправилна заштита за вметнување, Температурна заштита

WordPress Theme built by Shufflehound. Плати на Врата © 2019. Сите права се задржани.