Shop

Попуст

Power безжичен полнач за автомобил

2,499 ден 1,199 ден

Нарачката можете да ја направите со кликнување на копчето * КУПИ * или на нашиот call center (Viber или WhatsApp 072 680 057) Испораката се врши до секое место во Р.Македонија преку курирска служба која Ви го носи производот до Вашиот дом Плаќањето се врши на врата кога ке довиете производот

Опис на производот

Интелигентен безжичен полнач за автомобил  има неверојатно  брзо полнење!

Oвозможува побрзо полнење отколку повеќето безжични полначи за во автомобил, кои се монтираат на пазарот!

Безжичен полнач има вграден функција за заштита од прекумерно струење,
прегревање, напон, и напон и за краток спој за да обезбеди крајно безбедно
полнење
Интелигентната контрола на рацете на прицврстувачот за вашиот телефон никогаш да не падне!

Работи со сите паметни телефони, без оглед на големината или формата

WordPress Theme built by Shufflehound. Плати на Врата © 2019. Сите права се задржани.