Shop

Попуст

PEDI PERFECT – MAШИНКА ЗА ПЕДИКИР

899 ден 599 ден

Нарачката можете да ја направите со кликнување на копчето КУПИ * или на нашиот call center 072 680 057    Испораката се врши до секое место во Р.Македонија преку курир служба која Ви го носи производот до Вашиот дом    Плаќањето се врши на лице место откако ќе го примите производот на врата.

Шифра ПП0001 Категорија:

Опис на производот

Pedi Perfect – Maшинка за педикир

нежно и ефикасно ја одврзува вашата дебела тврда кожа за да ги откријат меките, мазни нозе на допир
Рефлексибилна Редовна Груба ролна која се врти 360 степени за брзи резултати на дебела, масна кожа
Ефикасно да се отстрани мртвата кожа од нозете за совршен педикир дома
Батерија управувана електрична нога датотека со четири АА батерии (вклучени)
Ергономски обликувана мека рачка за допир за лесен и совршен педи
WordPress Theme built by Shufflehound. Плати на Врата © 2019. Сите права се задржани.