Shop

Попуст

MOBILE MULTIMEDIA SPEAKER – БЕЗЖИЧЕН BLUETOOTH ЗВУЧНИК

1,999 ден 1,499 ден

Нарачката можете да ја направите со кликнување на копчето КУПИ * или на нашиот call center 072 680 057    Испораката се врши до секое место во Р.Македонија преку курир служба која Ви го носи производот до Вашиот дом    Плаќањето се врши на лице место откако ќе го примите производот на врата.

Шифра ММС0001 Категорија:

Опис на производот

MOBILE MULTIMEDIA SPEAKER  Безжичен Bluetooth звучник

MS-147BT звучникот ќе Ви донесе висококвалитетна музика, овозможувајќи Ви да ги знаете сите видови на најнови вести преку својата ФМ радио функција.

Сега можете да го фрлите стариот звучник, и во голема мера да уживате во новиот дизајн на MS-147BT звучник.

WordPress Theme built by Shufflehound. Плати на Врата © 2019. Сите права се задржани.