Shop

Попуст

MINI HIFI BLUETOOTH V4.0 SPEAKER (ВОДООТПОРЕН БЕЗЖИЧEН ЗВУЧНИК)

1,499 ден 1,199 ден

Нарачката можете да ја направите со кликнување на копчето КУПИ * или на нашиот call center 072 680 057    Испораката се врши до секое место во Р.Македонија преку курир служба која Ви го носи производот до Вашиот дом    Плаќањето се врши на лице место откако ќе го примите производот на врата.

Шифра МХ0001 Категорија:

Опис на производот

Mini Hifi Bluetooth V4.0 Speaker 

(водоотпорен безжичeн звучник)

Висококвалитетен звук од Вашиот паметен телефон до овој Mini Hifi Bluetooth V4.0 пренослив водоотпорен безжичен звучник.

WordPress Theme built by Shufflehound. Плати на Врата © 2019. Сите права се задржани.