Shop

Попуст

Мини фудбал за двајца – ТОП НОВО*

1,350 ден 799 ден

Залиха: 4

Опис на производот

Феноменална забава за сите генерации …. шутни, погоди…. победи!
Дозволете им на дечињата малку да се тргнат од секојдневието … од телефоните и компјутерите. Разбудете го и Вие детето во Вас и уживајте во играта мини фудбалче.
Едноставно и лесно за употреба, безбедно, изработено од пластика … нема опасност од повреда, топчињата се лесни и соодветни за овој тип на игра.

УЖИВАЈТЕ! 🙂

 

WordPress Theme built by Shufflehound. Плати на Врата © 2019. Сите права се задржани.