Shop

Попуст

Magic Pad – магичен дисплеј за деца

1,450 ден 699 ден

Нема повеќе истурање вода и хаос од боите на водените и темперни боици. Расфрлани хартии и неуредна соба… едноставно направете мала пауза од целиот тој хаос и подарете им нешто ново на Вашите деца!
Прекрасен, лесен и максимално забавен мини уред за Вашите деца! Совшрен за роденденски подарок!

Опис на производот

МАГИЧЕН ДИСПЛЕЈ
—————————-
КАРАКТЕРИСТИКИ:

– 8 различни бои и ефекти
– Цртање, креација и боење
– Бришење со само еден потез
– Матрици за креација
– Кристален дисплеј лесен за одржување


СЕТОТ СОДРЖИ:

– 4 двојни странични пенкала
– Забавен водич
– 42 матрици
– Картичка за зголемување на сјајот
– Крпа за чистење
– Торбичка за носење

WordPress Theme built by Shufflehound. Плати на Врата © 2019. Сите права се задржани.