Shop

Попуст

LED ПРОЕКТОР ЗА ВРАТИ

1,099 ден 799 ден

Нарачката можете да ја направите со кликнување на копчето КУПИ * или на нашиот call center 072 680 057    Испораката се врши до секое место во Р.Македонија преку курир служба која Ви го носи производот до Вашиот дом    Плаќањето се врши на лице место откако ќе го примите производот на врата.

Шифра ЛП0001 Категорија:

Опис на производот

LED проектор за врати

Овој LED проектор за автомобилски врати со лого светло работи како внатрешно светло на автомобил.

WordPress Theme built by Shufflehound. Плати на Врата © 2019. Сите права се задржани.