Shop

Попуст

KEMEI TРИМЕР НА ПОЛНЕЊЕ ЗА БРИЧЕЊЕ И ИЗМАЗНУВАЊЕ НА ЛИЦЕ

1,199 ден 699 ден

Нарачката можете да ја направите со кликнување на копчето КУПИ * или на нашиот call center 072 680 057    Испораката се врши до секое место во Р.Македонија преку курир служба која Ви го носи производот до Вашиот дом    Плаќањето се врши на лице место откако ќе го примите производот на врата.

Шифра КТП0001 Категорија:

Опис на производот

Kemei Tример на полнење за бричење и измазнување на Вашето лице

Спецификација:

-Материјал: ABS

-Моќност: 3W, 220V, 50Hz

-Извор: полнење

WordPress Theme built by Shufflehound. Плати на Врата © 2019. Сите права се задржани.