Shop

Попуст

JBL слушалки – 2019 Модел

2,800 ден 999 ден

Нарачката можете да ја направите со кликнување на копчето * КУПИ * или на нашиот call center (Viber или WhatsApp 072 680 057) Испораката се врши до секое место во Р.Македонија преку курирска служба која Ви го носи производот до Вашиот дом Плаќањето се врши на врата кога ке довиете производот

Опис на производот

JBL слушалки – најнов модел

2,800 ден 999 ден

JBL Bluetooth слушалки, безжични за поврзување на мобилни уреди. Извонредна слушалка со квалитетен звук со ултра-ниска потрошувачка на енергија Bluetooth V4.0, создава најдобар стерео звук од 360 степени и одличен бас звук. На нив има вградено микрофон со специјална заштита за чист звук (noise reduction). Исто така слушалките располагаат со ФМ радио и mp3 плеер.

Опис на производот

Главни карактеристики:

  • Дијаметар на дијафрагма 40 мм
  • Фрекфенција 10 Hz – 22 kHz
  • Maximum input power 30 mW
  • Сензитивност 115 dB SPL / V
  • FM, Радио, MP3
  • Микрофон (noise reduction)

Содржина на пакувањето: Bluetooth слушалки, и 1 x приклучок за полнење

Моментално располагаме со црна, бела, црвена и маслинеста боја. Во формата за пополнување на податоци при нарачка, во коментар наведете каква боја сакате да бидат Вашите слушалки.

WordPress Theme built by Shufflehound. Плати на Врата © 2019. Сите права се задржани.