Shop

Попуст

JBL слушалки – најнов модел

2,800 ден 999 ден

JBL Bluetooth слушалки, безжични за поврзување на мобилни уреди. Извонредна слушалка со квалитетен звук со ултра-ниска потрошувачка на енергија Bluetooth V4.0, создава најдобар стерео звук од 360 степени и одличен бас звук. На нив има вградено микрофон со специјална заштита за чист звук (noise reduction). Исто така слушалките располагаат со ФМ радио и mp3 плеер.

Опис на производот

Главни карактеристики:

  • Дијаметар на дијафрагма 40 мм
  • Фрекфенција 10 Hz – 22 kHz
  • Maximum input power 30 mW
  • Сензитивност 115 dB SPL / V
  • FM, Радио, MP3
  • Микрофон (noise reduction)

Содржина на пакувањето: Bluetooth слушалки, и 1 x приклучок за полнење

Моментално располагаме со црна, бела, црвена и маслинеста боја. Во формата за пополнување на податоци при нарачка, во коментар наведете каква боја сакате да бидат Вашите слушалки.

Погледнете и други Bluetooth слушалки: Bluetooth слушалки со алка за околу врат – НОВО, i7 tws

WordPress Theme built by Shufflehound. Плати на Врата © 2019. Сите права се задржани.