Shop

Попуст

i9s tws Bluetooth слушалки со микрофон – НОВО!

1,800 ден 499 ден

Комплет Bluetooth слушалки i9s tws (нов модел) со модерен дизајн, безжични за поврзување на мобилни уреди. Извонредна слушалка со квалитетен звук со ултра-ниска потрошувачка на енергија Bluetooth V4.2, создава најдобар стерео звук од 360 степени и одличен бас звук. Заедно со 950mAh држач за полнење. Батеријата со мини-моќ може да ги полни слушалките до 5 пати.

Со овој модел покрај тоа што можете да слушате музика на двете слушалки, исто така повикот може да биде воспоставен исто преку двете слушалки за разлика од претходните модели, каде што повик можеше да се оствари само преку една слушалка. 

Опис на производот

Главни карактеристики:
● Донесете вистинска безжична технологија и уживајте во безжичните спортови
● Компактен и лесен дизајн кој ги намалува притисоците на вашите уши
● Интелигентната кутија за полнење овозможува брзо полнење и издржливост
● Овозможување на две лица да ја слушаат истата песна без пречка на слушалката
● Ергономски дизајн, мали детали кои ја штитат слушалката од паѓање кога вежбате напорно
● Двоен клик за повторно бирање на појдовниот повик, со еден клик за да ја пуштите музиката за пауза

Содржина на пакувањето: 2 x Bluetooth слушалки, 1 x USB кабел, 1 x англиски прирачник, 1 x приклучок за полнење

Достапни се во неколку варијанти, во следниот чекор при пополнување на податоците, во полето за коментар напишете ја бојата која ја сакате.

Погледнете ги новите JBL Bluetooth слушалки со микрофон, ФМ радио и mp3 плеер, i7s бл. слушалки или слушалките со кабел.

WordPress Theme built by Shufflehound. Плати на Врата © 2019. Сите права се задржани.