Shop

Попуст

i7 Smart Bluetooth СЛУШАЛКИ

2,399 ден 699 ден

Нарачката можете да ја направите со кликнување на копчето * КУПИ * или на нашиот call center (Viber или WhatsApp 072 680 057) Испораката се врши до секое место во Р.Македонија преку курирска служба која Ви го носи производот до Вашиот дом Плаќањето се врши на врата кога ке довиете производот

Опис на производот

Бидете безбедни додека возете. Ослободете ги рацете од Вашиот телефон и контролирајте го телефонот додека возите користејќи I7 Bluetooth слушалките за разговори

I7 Технологија е отпорна на пот и напредни перформанси

I7 има опција за исклучување на бучава (активно намалување на бучава) за да можете квалитетно да слушате музика во секое време

Ергономскиот дизајн на слушалките Ви дава стабилен и удобен ефект кога спортувате или одите. Може истовремено да се поврзат со два мобилни телефони.

Обезбедува целосно HD искуство на звук за телефони и мрежи со широкопојасен интернет. Слушнете кога е времето за полнење, повторно поврзете ја изгубената конекција, одржувајте разговори, слушајте музика и многу повеќе.

Bluetooth слушалки секој пат кога ќе се приклучат на телефонот по исклучувањето, а потоа отворете ја слушалката Bluetooth автоматски ќе се поврзе назад со телефонот

Карактеристики:
1. Погон: 15мм
2. Импеданса: 32 OHM
3. Верзија за Bluetooth: Bluetooth v4.1 + EDR
4. Апсег за употреба на Bluetooth: 2.4GHz
5. Ниво на моќност: КЛАСА II
6. Излезна моќност: 30mW
7. Растојание од Bluetooth: бариера од 10 метри
8. Одговор на фреквенција: 20-20000Hz
9. Опсег на работа на напон: 3.0V-4.2V
10. чувствителност на мито: -42dB
11. Со протокол со висок квалитет A2DP / AVRCP стерео аудио пренос и далечински управувач
12. Моќно коло за исклучување на бучава (активно намалување на бучава)
13. англиски јазик (багажникот не го поврзува состојбата со Bluetooth, притиснете го прекинувачот 2 пати, слушнете го прекинувачот за тон успешно)
14. Време на полнење околу 1 час (индикатор за напојување: црвено светло, целосна моќност: исклучено црвено светло (сина светлина).)
15. Големина на производот: Должина 25мм. Ширина 15ММ. Висок 35мм
16. Нето тежина на производот од околу 5g
17. Времето за разговор е околу 5-6 часа
18 музичко време околу 9-10 часа
19. Времето на подготвеност е околу 120 часа
20. Времето на полнење е околу 60 минути
21. Капацитет на батеријата 60MAH
22. моќност за полнење: DC5V напојување [интерфејс со тркалезна дупка] (компјутерски USB порт, полнач за мобилни телефони, полнач за автомобили)
23. Компатибилен телефон: компатибилен со системот Андорид, Епл, Мајкрософт, Саипан со 99% од мобилниот телефон Bluetooth

WordPress Theme built by Shufflehound. Плати на Врата © 2019. Сите права се задржани.